У промисловому секторі не рідкість, що треба вимірювати та регулювати рівень рідини або твердої речовини у великій непрозорій ємності. Для вирішення цих завдань, ми пропонуємо вам перемикачі рівня, починаючи від найпростіших: візуально зчитуваних індикаторів рівня, з аналоговим виходом (4-20 мА або 0-10 В), та герконових релейних вимірювачів рівня, передавачів рівня, перемикачів рівня. З нашою продукцією ми можемо не тільки зчитувати рівень, але й контролювати, підтримувати та вимірювати його.

 

Дисплей байпасового індикатора рівня добре видно з більшої відстані, які прибудовані збоку резервуарів. Вимірювання проводиться за допомогою поплавка, який рухається в обхідній трубці з фланцевим або різьбовим з'єднанням на обох кінцях.

 

Для кращої видимості магніт, вбудований у поплавок, перевертає двоколірні ролики,коли він рухається вгору та вниз. Під поплавком дисплей червоний, а над поплавком - біла смужка. Пристрій підходить для відображення рівня води, палива, хімічних речовин або масел.

Підпишіться на нашу інформаційну стрічку!

Чи можемо ми надіслати вам 5 порад щодо обслуговування обладнання для вимірювання? Якщо ви дотримуватиметесь цих правил, ваші інструменти будуть і надалі бездоганно служити вам! Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, і ми надішлемо вам 5 порад у подарунок!

Fel!