Вимірювання витрати на основі закону індукції Фарадея (коротше: індукційні витратоміри), цей електронний витратомір за найкращою ціною та точністю вимірювання для рідин з мінімальною провідністю. Вони підходять для вимірювання та передачі миттєвого та загального об’ємного потоку всіх рідин, що протікають у повному розділі (вода, стічні води, кислоти, спирт, молоко тощо).

Вимірювальний прилад має намагнічуючий ефект. У цьому випадку неоднорідні магнітні поля Землі можуть бути видалені з поверхні Землі. Цей аналоговий перетворювач використовується для перетворення цифрового аналого -цифрового перетворювача в цифровий перетворювач та цифрового широкосмугового пристрою для базової роботи. Багато пристроїв дистанційного керування можна використовувати для електронної та цифрової електроніки, а також для аналогового та цифрового зображення.

Однією з переваг індукційних витратомірів є те, що вони не мають обертових, рухомих, зношуваних, підвісних деталей, тому вони не викликають перепаду тиску, і ці витратоміри не потребують спеціального обслуговування.


 

Підпишіться на нашу інформаційну стрічку!

Чи можемо ми надіслати вам 5 порад щодо обслуговування обладнання для вимірювання? Якщо ви дотримуватиметесь цих правил, ваші інструменти будуть і надалі бездоганно служити вам! Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, і ми надішлемо вам 5 порад у подарунок!

Fel!