Трубчастий манометр Бурдона, вбудований у корпус термометра, передає залежний від температури тиск на дисплей у трубопроводі, заповненому азотом. На іншому кінці трубопроводу зонд з нержавіючої сталі виходить у середовище. Ці термометри можна використовувати практично в будь -якій області, де важлива безперервна термометрія.
Наша продукція також доступна з кінцевим вимикачем та аналоговим виходом.

Цифровий термометр оснащений інтелектуальною електронікою. Температура вимірюється термометром опору, і виміряне значення можна цифрово зчитувати на дисплеї за допомогою електроніки.

Термометр опору містить залежний від температури електричний резистор, вбудований у захисний чохол. Значення опору також змінюється як функція зміни температури середовища. За допомогою вбудованого передавача значення опору перетворюється в електричний сигнал (4-20 мА або 0-10 В).

Підпишіться на нашу інформаційну стрічку!

Чи можемо ми надіслати вам 5 порад щодо обслуговування обладнання для вимірювання? Якщо ви дотримуватиметесь цих правил, ваші інструменти будуть і надалі бездоганно служити вам! Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, і ми надішлемо вам 5 порад у подарунок!

Fel!