Чим можемо вам допогти?

Про нашу компанію

 

Ми не хочемо нудьгувати вас тим, як давно ми працюємо, наскільки широкий асортимент нашої продукції, і наскільки кваліфікований персонал. Натомість ми хочемо ознайомити вас, чим ми можемо бути до ваших послуг.

Продукція, яку ми продаємо - це витратоміри, манометри, термометри та індикатори рівня, яке для вас тільки прилад, а для нас це - наша пристрасть.

Ніщо не доказує це краще, ніж той факт, що ми приділяємо виняткову увагу кожному з наших клієнтів, включаючи вас, якщо ви звертаєтесь до нас. Незалежно від того, на яку суму ваше замовлення, ми гарантуємо особливу увагу та високий рівень знань.

 

Чому обирають нас?

 

Ми не тільки продаємо, але й надаємо технічну підтримку

Незважаючи на те, що наш асортимент продукції дійсно широкий, ми не просто дистриб'ютори. Оскільки у нас прямі стосунки з виробниками, яких ми представляємо, ми відразу відповідаємо на будь -які питання з перших вуст.

Якщо у вас виникли технічні, інсталяційні, програмувальні, транспортні або фінансові проблеми з одним із наших приладів, не соромтеся звертатися до нас, тому що ми обов'язково зможемо вам допомогти.

Ми пропонуємо високоякісні вимірювальні прилади за заводськими цінами

Ми добре знаємо, що ціна - це не останнє питання. Оскільки ми представляємо компанії-виробники, наші ціни дійсно хороші.

Як прямий та ексклюзивний дистриб'ютор, ми пропонуємо нашу продукцію з перших рук нашим партнерам, що дозволяє нам запропонувати найбільш економічно-ефективне рішення для вимірювання.

 

Ми працюємо з короткими термінами доставки

 

Окрім точності та професійних знань у нашій роботі, ми також вважаємо важливим можливість якомога швидше надати вам необхідний прилад для вимірювання. Тому ми працюємо з короткими термінами доставки.

 

Оскільки наша продукція містить широкий спектр засобів вимірювання та автоматизації, ми можемо задовільнити найрізноманітніші потреби.

 

Ми також можемо запропонувати відповідний прилад для спеціальних застосувань, до якого мало хто на ринку може надати потрібний прилад. У нас немає проблем із вимірюванням середовища при 300 ° C, тому, якщо ви звертаєтесь до нас з особливими потребами, ми можемо вам допомогти.

 

Ми працюємо з висококваліфікованою, корисною командою інженерів

 

Працюючи з командою висококваліфікованих фахівців, ми пропонуємо самі ліпші вирішення, на це ми звертаємо особливу увагу.

Тісні стосунки між нашими інженерами та нашими клієнтами призводять до інженерної роботи у поєднанні з досвідом користування.

 

Ми надаємо високий досвід роботи з клієнтами

 

Якщо ви звернетесь до нас, ви можете очікувати, що ми зробимо все можливе, щоб ви були насправді задоволені.

  • Якщо вам потрібна технічна підтримка, ми можемо залучити фахівця з виробничої компанії.
  • Якщо вам потрібна допомога в неробочий час, ми надаємо контактний телефон.
  • При необхідності ми навіть особисто підемо до вас для узгодження технічних завдань, які необхідно виконати, щоб ми могли запропонувати вам найбільш оптимальний вимірювальний прилад на основі цього.

Тепер, коли ви знаєте нас, дозвольте нам допомогти вам орієнтуватися у світі продуктів вимірювання та автоматизації. Ви не будете розчаровані в наших продуктах або послугах.

 

Підпишіться на нашу інформаційну стрічку!

Чи можемо ми надіслати вам 5 порад щодо обслуговування обладнання для вимірювання? Якщо ви дотримуватиметесь цих правил, ваші інструменти будуть і надалі бездоганно служити вам! Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, і ми надішлемо вам 5 порад у подарунок!

Fel!