Поплавковий вимикач рівня складається з поплавка, який рухається вгору і вниз, що плаває на поверхні рідини. Поплавок має кільцевий магніт, який приводить в дію герконове реле в направляючій трубці.

Провідний перемикач рівня може використовуватися для індикації та контролю рівня електропровідних рідин. Якщо принаймні два електрода контактують з провідним середовищем, від вимірювального електрода до електрода порівняння протікають невеликі змінні струми.

При використанні ультразвукового перемикача рівня час роботи ультразвукового сигналу, що випромінюється і відбивається на поверхні рідини, надає дані, необхідні для перемикання рівня. Умови поширення ультразвуку в значній мірі залежать від властивостей рідини. Мінімальне та максимальне значення можна задати за допомогою програмованого виходу. Діапазон вимірювань може бути до 6 м.

Перемикач рівня з крильчаткою використовується в цистернах з силосом, сипучим матеріалом та гранулах. Крильчатка обертається з постійною швидкістю, і коли рівень насипного матеріалу досягає крильчатки, робоче колесо зупиняється через опір, викликаний сипучим матеріалом. Потім вбудований вимикач ротору надає контакт, придатний для зовнішньої сигналізації та роботи з перемикаючим контактом під високим навантаженням, і вимикає роторний двигун за допомогою іншого контакту.

Оскільки перемикач рівня не містить рухомих частин, він практично не зношується і тому не потребує обслуговування. Принцип дії вібраційної вилки можна використовувати для рідин, порошкоподібних, дрібнозернистих сипучих матеріалів.

Мембранний вимикач рівня складається з пластикового корпусу вимикача, мембрани та мембранного кільця. Власна вага насипного матеріалу притискається до пружинної мембрани. Тиск передається мембраною безпосередньо на мікроперемикач, який активується. Як тільки тиск на мембрану зменшується, мікроперемикач відпускається і повертається до початкового стану.

Оптичний вимикач рівня складається з міцного корпусу та порожнистої півкулі. Інфрачервоний діод вбудований у нього як передавач і напівпровідник як приймач. Коли датчик висох (не контактує з середовищем), інфрачервоні промені відбиваються від поверхні середовища, яку приймач може повністю прийняти. Як тільки датчик контактує з середовищем, частина інфрачервоних променів поглинається у середовищі, тому приймач отримує менше сигналів і перемикач активується.

Підпишіться на нашу інформаційну стрічку!

Чи можемо ми надіслати вам 5 порад щодо обслуговування обладнання для вимірювання? Якщо ви дотримуватиметесь цих правил, ваші інструменти будуть і надалі бездоганно служити вам! Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, і ми надішлемо вам 5 порад у подарунок!

Fel!